Zakończyliśmy udział w Programie Ministerstwa Sportu i Turystyki - „Łyżwy + lodowisko = świetna zabawa" 2018

To był  już ostatni wyjazd  do Opola na Lodowisko Toropol. W dniu 09 maja 2018 r. aż 46 uczniów z klas 3 zajęło taflę lodowiska. W poprzednich wyjazdach udział wzięli uczniowie z klas 4-7.

Profesjonalna opieka instruktorów łyżwiarstwa sprawiła iż wszyscy uczestnicy nauczyli się jazdy na łyżwach, a większość z nich może pochwalić się znakomitą techniką jazdy.

Jazda na łyżwach znakomicie wpisuje się w szkolny program aktywności fizycznej – „Ruszam się” Prawie każdy uczeń naszej szkoły wziął udział w wyjazdach na lodowisko „Toropol” w Opolu

Należy zaznaczyć, że udział w programie możliwy był dzięki koordynatorowi województwa opolskiego - WZ Ludowe Zespoły Sportowe w Opolu.

Do zobaczenia na lodowisku w przyszłej edycji programu.

Walichowski Dariusz