Wyjazd na narty w ramach programu „Narty dzieciom 2018”

Dnia 10.01.2018r. odbył się szkolny wyjazd na narty do Lądka Zdroju. O 7.20 odbyła się zbiórka, zaraz po niej weszliśmy do autokaru i bezpiecznie dotarliśmy do celu. Po wyjściu z autokaru udaliśmy się do wypożyczalni po sprzęt narciarski. Kiedy byliśmy już ubrani dostaliśmy karnety potrzebne do jazdy wyciągiem.

Gdy dotarliśmy na górkę, zostały podzielone trzy grupy: początkujący; osoby, które nie są pierwszy raz oraz zaawansowani. Każda grupa miała swojego instruktora. Po dwóch godzinach jazdy mieliśmy przerwę na obiad. Jedliśmy pyszne naleśniki z czekoladą i bitą śmietaną. Po posiłku poszliśmy na wyciąg i wszyscy próbowaliśmy swoich sił zjeżdżając z dużej górki. Organizatorem wyjazdu był pan Dariusz Walichowski, a opiekunami Panie Ewa Szczepanowska i Agnieszka Galla. Było bardzo ciekawie, myślę, że wszystkim się podobało tak jak mi.

Opracowała: Marta Nowicka