Dzień Mamy i Taty

31.05.2016 r. w Szkole Podstawowa w Łambinowicach odbyło się spotkanie  z okazji Dnia Mamy i Taty.

Na uroczystość zostały zaproszone wszystkie Mamusie oraz Tatusiowie uczniów klas IIa i IIb. Dzieci wyraziły swoim kochanym rodzicom wdzięczność za trud wychowania poprzez występ artystyczny, który składał się z  piosenek, wierszy i tańców specjalnie wybranych na tę wyjątkową okazję. Każde dziecko miało możliwość indywidualnego zaprezentowania się przed swoimi najbliższymi i wręczenia własnoręcznie wykonanych prezentów. Niejednemu rodzicowi łza zakręciła się w oku. Mamy nadzieję, że wszystkim rodzicom podobało się i miło spędzili z nami czas w ,,szkolnej kawiarence”.