Sukces wojewódzki młodych plastyków

Uczniowie naszej szkoły Marcelina Sysiak i Mariusz Bełtowski z klasy II ( opiekun - Katarzyna Bagińska) i Alan Duda z klasy III ( opiekun - Maria Czajka) zostali docenieni przez jury wojewódzkiego etapu konkursu plastycznego „Sport w wyobraźni ucznia”, pod patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty Pana Michała Sieka.

Organizatorem konkursu na szczeblu wojewódzkim była Wojewódzka Komisja przy Szkolnym Związku Sportowym „Opolskie” w Opolu.

Konkurs popularyzował wartości wychowawcze sportu i propagował idee olimpijskie. Dzięki udziałowi w rywalizacji sportowo-plastycznej uczniowie rozwijali zainteresowania tymi dziedzinami  oraz rozbudzali swoją wyobraźnię.

Uczniowie otrzymali kolorowe  pamiątkowe dyplomy ze złotymi medalami olimpijskimi oraz piękne puchary z wygrawerowanymi  gratulacjami.

My także gratulujemy naszej koleżance i kolegom!

Opiekunowie naszych małych plastyków również otrzymali dyplomy podpisane przez Opolskiego Kuratora Oświaty Pana Michała Siek i  Prezes Szkolnego Związku Sportowego „Opolskie” Panią Joannę Dzido.