Mama i Tato na dworze Śpiącej Królewny

Dnia 29. 05. 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Imprezę przygotowali uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Bagińską. Życzenia naszym niezwykłym gościom złożył  Pan Dyrektor Jarosław Figiel.

Dzieci  recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Jednak największy aplauz zdobyło przedstawienie „Śpiąca Królewna”, w którym wystąpili wszyscy uczniowie klasy II. Mali aktorzy swobodnie prezentowali swoje umiejętności artystyczno-wokalne. Rodzice byli zachwyceni występami, a polonez, wieńczący spektakl, wywołał lawinę braw. Podczas prezentacji aktorów, owacjom na stojąco nie było końca.

Na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, a także duma ze swoich zdolnych pociech.

Każdy rodzic otrzymał kolorową laurkę i świecznik własnoręcznie wykonany przez dziecko.

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek w kawiarence Śpiącej Królewny.

Miłą pamiątką z tego ważnego dnia będą zdjęcia na tle scenografii ze spektaklu.

Spotkanie przebiegło w miłej, ciepłej atmosferze. Uroczystość ta na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.