Zebraliśmy ponad 5 ton makulatury!

27 września w naszej szkole odbyła się zbiórka makulatury. Wszyscy aktywnie wzięli udział w akcji zbiórki niepotrzebnych gazet, książek, kartonów.

Dzięki temu nasze domy zostały posprzątane, a przyniesiona makulatura będzie mogła być ponownie przetworzona. Zbiórka miała miejsca na boisku szkolnym, gdzie pracownicy obsługi warzyli, a następnie zapisywali, kto ile przyniósł. O godzinie 10 przyjechał samochód z firmy Grech w Nysie, który zabrał prawie 5 i pół tony malukatury! Nagrodą za zebranie największej ilości było ognisko klasowe finansowane przez Samorząd Uczniowski. Gratulujemy klasie IVa, bo to właśnie oni w tym roku zwyciężyli! Dziękujemy rodzicom, panom woźnym, sklepowi Wimar za wypożyczenie wagi oraz firmie Grech za pomoc w organizacji tej akcji.