Wybraliśmy Przewodniczącego!

2 października 2017r. odbyły się wybory Przewodniczącego Szkoły, lecz zanim do tego doszło uczniowie chcący kandydować musieli przejść kilka etapów.

Najpierw musieli zapoznać się z trybem wyborów, który mówił o tym, że należy zebrać odpowiednią ilość głosów, a następnie zareklamować swoją osobę poprzez rozwieszanie plakatów na terenie szkoły oraz zaprezentowanie się na apelu przed całą społecznością uczniowską. W tym roku szkolnym było dwóch kandydatów chcących objąć to stanowisko. W wyniku tajnych wyborów, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie, Przewodniczącym Szkoły został uczeń klasy VIa Dawid Bocheński uzyskawszy 126 głosów. Funkcję Zastępcy Przewodniczącego objęła Oliwia Drewniak, uczennica klasy VIIa.