Wybraliśmy Przewodniczącego Szkoły !

W środę 28.09.2016r. na 2, 3 i 5 godzinie lekcyjnej odbyły się Szkolne wybory Przewodniczącego Szkoły. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwała szkolna komisja wyborcza w składzie: Marta Czernik, Julia Huras oraz Martyna Myśliwiec i Dawid Bocheński.

Zgodnie z harmonogramem każda klasa o wyznaczonej dla niej porze schodziła na salę gimnastyczną, aby tam zagłosować. Każdy uczeń dostał karteczkę-głos, na którym wypisane były nazwiska kandydatów, po czym mógł w odosobnieniu zakreślić krzyżykiem wybraną przez siebie osobę i wrzucić głos do urny. Całość wybrów odbywała się w atmosferze ciszy i skupienia. Gdy już wszyscy zagłosowali, komisja wyborcza zabrała się za liczenie głosów. Emocji było sporo, głosy przeliczono 2 razy, aby nie było wątpliwości, i tak, różnicą jednego głosu w liczbie 90 wygrała uczennica klasy VIa Oliwia Drewniak. Oliwka, gratulujemy! Zastępcą Przewodniczącego będzie Zuzanna Kozakiewicz z klasy Va, na którą głosowało 89 uczniów. Życzymy dziewczynkom wielu pomysłów, aby w naszej szkole było wesoło i kolorowo!