Bal Karnawałowy

Dnia 27 stycznia 2016r. odbył się ,,Bal karnawałowy” uczniów klas I-III naszej szkoły. Wodzirejem tegorocznej zabawy była Baba Jaga, która przygotowała wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci.

Bal rozpoczęliśmy prezentacją poszczególnych klas. Uczniowie  byli poprzebierani za różne postacie z bajek. Były więc wróżki, królowie, damy dworu, piłkarze, strażacy, nie zabrakło także Batmanów, piratów, antyterrorystów, jak i Luka Skywalkera z Gwiezdnych Wojen. Tańce przeplatane były licznymi zabawami i konkursami ( przejście przez ciemny las, ucieczka przed dzikiem, łapka na osy, ucieczka tunelami kreta, loty na miotłach Baby Jagi i wiele innych). W przerwach mogliśmy troszkę odsapnąć i skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Wspólnie, świetnie się bawiliśmy i z zadowolonymi minami i wypiekami na twarzy wróciliśmy do domów.

Tuż po zabawie dla uczniów młodszych odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas IV – VI. Jak zwykle naszym DJ’em był Konrad Jagieło. Wielu uczniów świetnie się bawiło przy przygotowanej przez niego muzyce, byli też i tacy, którzy woleli popatrzeć na innych jak się bawią. W trakcie zabawy w sali nr 1 uczniowie spożywali słodki poczęstunek w postaci ciastek przyniesionych przez siebie oraz spragnieni, napili się herbaty po szalonych tańcach.