Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z najpiękniejszych uroczystości w roku. To dzień niezwykły, pełen radości, uśmiechów i wzruszeń.

22 stycznia 2016 roku uczniowie  klasy  III „a” i III „b” zaprosili swoich kochanych Dziadków i Babcie na spotkanie.

Występ dzieci zaczęły od tradycyjnego poloneza, a następnie  zaprezentowały program artystyczny złożony z wierszy i piosenek przeplatanych tańcami. Program artystyczny uświetniły występy solistów grających na keyboardach. Na zakończenie dzieci zagrały  „Sto lat” na fletach.

Po występach podeszły  do swoich najbliższych, aby powiedzieć jak bardzo ich kochają i wręczyć im własnoręcznie wykonane serduszka z życzeniami.

Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali występy swoich kochanych wnucząt, które z niezwykłą radością mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Pan Dyrektor, składając Babciom i Dziadkom życzenia, gratulował dzieciom udanego występu podkreślając wielką rolę jaką w rozwoju dzieci odgrywają dziadkowie. To ich miłość i troska o wnuczęta są kapitałem, który procentuje.

Na zakończenie zaproszono Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek do „klasowych kawiarenek” , gdzie czekała na gości kolejna niespodzianka. Babcie i Dziadkowie dostali „słodkie słoiczki” ze zdaniami o tym,  jak wielką rolę pełnią w życiu swoich wnucząt.

Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka przebiegło w miłej atmosferze, a opuszczający szkołę goście byli szczęśliwi i uśmiechnięci.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii oraz pociechy z wnuków.

Uczniowie, Dyrektor i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Łambinowicach.